PV Anlage Planen Software,

Indywidualne rozwiązania energetyczne dla Twojej firmy

Wytwarzanie energii na własne potrzeby.

Zalety

Zmniejsz koszty energii - działaj w sposób zrównoważony

Zdaj się na doświadczenie AceFlex i skorzystaj z następujących zalet:

Niezależność:

Produkuj własną zieloną energię elektryczną za pomocą naszych systemów fotowoltaicznych i uniezależnij się od rynku energii elektrycznej.

Efektywność ekonomiczna:

Zmniejsz koszty energii elektrycznej i oszczędzaj pieniądze dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom energetycznym.

Orientacja na przyszłość:

Zrób krok w przyszłość dzięki naszym rozwiązaniom eMobility.

Zrównoważony rozwój:

Zmniejszenieśladu węglowego firmy i osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju.

Indywidualność:

Niezależnie od tego, czy jest to rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań, czy też kompletne rozwiązanie energetyczne, wspólnie popchniemy Twoją firmę do przodu.

Wyżywienie we własnym zakresie

Samowystarczalność dzięki systemom fotowoltaicznym dla firm

Czy chciałbyś niezależnie zaopatrywać swoją firmę w zieloną energię elektryczną i być niezależnym od zmienności rynku energii elektrycznej? W takim razie system fotowoltaiczny jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej firmy!

  • Produkujesz własną zieloną energię, którą wykorzystujesz bezpośrednio w swojej firmie.
  • Jeśli generujesz więcej energii elektrycznej niż sam zużywasz, przechowuj ją w jednym z naszych systemów magazynowania baterii. Jeśli system fotowoltaiczny wytwarza mniej energii elektrycznej niż jest to wymagane, można skorzystać z systemu magazynowania.
  • Gdy zbiornik solarny jest pełny, nadwyżka energii elektrycznej jest dostarczana do sieci publicznej. Otrzymasz za to wynagrodzenie według stałych stawek.

Dzięki rozwiązaniom energetycznym AceFlex nie tylko uzyskujesz niezależność energetyczną dla swojej firmy, ale możesz także generować dochód dzięki taryfie gwarantowanej.

Korzyści

Jak wykorzystać fotowoltaikę w firmie?

W AceFlex jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o rozwiązania energetyczne dla firm. Dlatego dostosowujemy każdy system fotowoltaiczny bezpośrednio do potrzeb naszych klientów. Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje przede wszystkim rozwiązania energetyczne dla średnich i dużych firm (przemysłowych) oraz międzynarodowych grup z wieloma lokalizacjami i wysokim zużyciem energii, które chcą ekonomicznych i opłacalnych dostaw energii.

Możliwości

Oferujemy następujące opcje

Dzięki naszym zindywidualizowanym rozwiązaniom energetycznym możemy pomóc każdej firmie osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i obniżyć koszty energii. Koncentrujemy się na całościowym wsparciu dla naszych klientów, od doradztwa i projektowania rozwiązań energetycznych po faktyczne wdrożenie i instalację, aż po konserwację

Fotowoltaiczne systemy dachowe

Wiata PV

Umowy na dostawę energii elektrycznej (PPA)

Pływający system fotowoltaiczny

Fotowoltaika montowana na ziemi

Fotowoltaika montowana na ziemi

Elektromobilność

Przejdź na elektromobilność z AceFlex

Czy od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad przygotowaniem swojej floty pojazdów do elektromobilności? Jesteśmy również niezawodnym partnerem w tym zakresie. Dzięki naszym rozwiązaniom eMobility możesz położyć fundamenty pod swoją flotę zelektryfikowanych pojazdów. Oferujemy:

Zrównoważony rozwój

Uczyń swoją firmę zrównoważoną

Obecnie firmy mają szczególny obowiązek wspierania transformacji energetycznej. BayWa r.e. jest właściwym partnerem dla Ciebie. Nasze rozwiązania energetyczne pomagają prowadzić działalność w sposób zrównoważony i zmniejszyćślad węglowy. Wyznacz sobie nowe cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i osiągnij je z naszą pomocą. Przejście firmy na zieloną energię przynosi korzyści na kilka sposobów:

AceFlex GmbH hat 4,78 von 5 Sternen 1470 Bewertungen auf ProvenExpert.com

Produkt-Anfrage